Live Results Live Results

Livingston Open Meeting
Wed 20 Jun 2018Wednesday 20 June 2018

800m

8.20 pm
====================================================
     Name                          Age Club
====================================================
  1  Aaron Grew                   U17M Cambuslang
  2  Abbey Orr                    U15G VP Glasgow
  3  Adam Brown                   U13B Unattached
  4  Adam Grieve                  U15B Falkirk
  5  Addison Stephen              U20M Corstorphine
  6  Aidan Simpson                U17M Dundee Hawkh
  7  Ailsa Bagnall                U13G Corstorphine
  8  Alastair Marshall            U17M Livingston
  9  Alastair White                 SM Livingston
 10  Alex Johnston                U20M Pitreavie
 11  Andrew McGill                U15B Linlithgow
 12  Angus Wright                 U15B Team East Lo
 13  Anna Dalglish                U15G Fife
 14  Ariane Baillie               U13G Pitreavie
 15  Ava Lenzi                    U13G Motherwell
 16  Ben Johnston                 U15B Pitreavie
 17  Ben Sandilands               U17M Fife
 18  Ben Struthers                U15B Corstorphine
 19  Billy Colvin                  M40 Penicuik
 20  Blayne Wright                U17M Giffnock Nor
 21  Bronwyn Davies               U15G Stewartry
 22  Callan Hogarth               U17M Falkirk
 23  Charlie Maree Nolan          U15G Livingston
 24  Charlotte Clare              U17W Moorfoot
 25  Chris Wilson                  M35 Unattached
 26  Christina Collins              SW Larkhall
 27  Clare Barr                    W50 Motherwell
 28  Daisy Cumming                U17W Dunfermline
 29  Daniel Sutherland            U13B Livingston
 30  David Cuthbert               U13B Dunfermline
 31  Dominic Drylie               U13B Dunfermline
 32  Dylan Drummond               U17M Motherwell
 33  Edie Wight                   U15G Stewartry
 34  Ellie Candlish               U13G Dunfermline
 35  Elliot Frame                 U15B Livingston
 36  Emily Bond                   U15G Dunfermline
 37  Emma Hunter                    SW Motherwell
 38  Emma Johnson                 U15G Edinburgh
 39  Emma Kelly                   U13G Motherwell
 40  Erin Macfarlane              U13G Pitreavie
 41  Euan Blackwood               U13B Law
 42  Euan Flett                   U15B Corstorphine
 43  Euan Hood                    U20M Lasswade
 44  Euan McCallum                  SM Falkirk
 45  Eva Cameron                  U13G Corstorphine
 46  Evan Russell                 U15B Dunfermline
 47  Eve Crawford                 U13G Airdrie
 48  Ewan Christie                U15B Gala
 49  Fergus Hamilton              U15B Unattached
 50  Finlay McWilliam             U13B Edinburgh
 51  Fraser Blackie               U20M Edinburgh
 52  Fraser Gilmour               U15B VP Glasgow
 53  Fraser Holman                U17M Livingston
 54  Fraser Morris                U17M Livingston
 55  Georgia Ledingham            U17W Corstorphine
 56  Greg Turner                    SM Giffnock Nor
 57  Hannah Anderson              U17W East Kilbrid
 58  Hugh Morrow                  U17M Edinburgh
 59  Imogen Marshall              U13G Livingston
 60  Innes Wright                 U13B Team East Lo
 61  Isabella Anderson            U13G Livingston
 62  Isla Calvert                 U17W Livingston
 63  Jamie Eyton-Jones            U15B Corstorphine
 64  Joe Donnelly                 U17M Team East Lo
 65  Joe Robson                     SM Glasgow Uni
 66  Joey Leach                   U17W Motherwell
 67  John Thomson                  M60 Fife
 68  Jonathan Marshall            U15B Livingston
 69  Kate Harvie                  U13G Moorfoot
 70  Kate Paul                    U15G Giffnock Nor
 71  Katie Clark                  U15G Dundee Hawkh
 72  Katie Craig                  U17W Livingston
 73  Katie Johnson                U15G Edinburgh
 74  Katie Lancaster              U17W Dunfermline
 75  Katie Sandilands             U13G Fife
 76  Katie Thomson                U13G Pitreavie
 77  Kevin Durnian                 M35 Motherwell
 78  Kirsten Morris               U13G Livingston
 79  Kirstin Penman               U13G Dunfermline
 80  Kirsty Ferguson              U20W Motherwell
 81  Kobe Stevens                   SM Moorfoot
 82  Kyle Macfarlane              U15B Pitreavie
 83  Laila McRae                  U13G Law
 84  Lauren Blair                 U17W Pitreavie
 85  Leo Smith                    U13B Dunfermline
 86  Lewis Blair                  U17M Pitreavie
 87  Lewis MacIver                U17M Livingston
 88  Lewis Roddis                 U15B Cambuslang
 89  Liam Murray                  U13B Unattached
 90  Logan Rand                   U13B Dunfermline
 91  Logan Tait                   U15B Livingston
 92  Logan Whitton                U13B Law
 93  Louis Jnr O'Hare             U17M Cumbernauld
 94  Luca Librizzi                U17M Edinburgh
 95  Lucia Wright                 U17W Airdrie
 96  Lucy Johnston                U17W Dunfermline
 97  Magnus Tait                  U20M Lasswade
 98  Malcolm McLure               U17M Dunfermline
 99  Mark Harley                  U13B Dunfermline
100  Matthew McKenna                SM Cambuslang
101  Max Pickard                  U13B Livingston
102  Megan Kyle                   U13G Dunfermline
103  Mia Sokoluk                  U13G Livingston
104  Minnie Brocklesby            U17W Dunfermline
105  Munro Lawrie                 U13B Corstorphine
106  Nikolai Gajic                U20M Giffnock Nor
107  Olivia Vareille              U20W Falkirk
108  Patrick Milne                U15B Corstorphine
109  Rachel Wardrope              U17W East Kilbrid
110  Rebecca Barnett              U13G VP Glasgow
111  Rebecca Stirling             U13G Livingston
112  Robert McGill                 M35 Unattached
113  Rory Ledingham               U13B Corstorphine
114  Roxanne Hardie               U13G Livingston
115  Ryan Shanley                 U13B Dunfermline
116  Sarah Calvert                U20W Livingston
117  Sarah Coutts                 U17W Pitreavie
118  Sarah Tait                   U20W Lasswade
119  Scott Sprang                 U17M Ayr Seaforth
120  Shannon Prevost              U15G Livingston
121  Susie McLaughlin             U17W Cambuslang
122  Taylor More                  U13G Airdrie
123  Thomas Wallace               U13B Dunfermline
124  Tom Timmons                    SM Motherwell
125  Tuscany Wright               U13G Giffnock Nor
126  Zoe Douglas                  U13G Law